Apple Watch Hızlı Bir Giriş Yapmaya Hazırlanıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch Hızlı Bir Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 20 Şubat 2015 Cuma
Apple'ın büyük bir merakla beklenen akıllı saatinin satışı Nisan ayında gerçekleşecek. Cupertinolu şirket lansman öncesi sipariş adetleri ilgili iddialı bir hedef ortaya sundu.
 

Apple’ın uzun süredir beklenen akıllı saati satışa çıkıyor. Nisan ayında teknoloji tutkunları ile buluşacak olan Apple Watch için başlangıç beklentileri fazlasıyla olumlu. Wall Street Journal’ın yayınladığı habere göre, Apple Asya’daki tedarikçileri ile iletişime geçerek Nisan ayına kadar üretim miktarlarının ne oranda olacağı ile ilgili bilgiler almaya başladı.

Apple’a yakınlığı ile tanınan kaynaklar, Apple’ın tedarikçilere Nisan ayına kadar 5 ile 8 milyon adetlik siparişi karşılayıp karşılayamayacaklarını sormuş durumda. Sipariş adetine bakıldığı zaman Apple iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Ürünlerin yalnızca spor modelinin fiyatı açıklanmış durumda. 349$ fiyat etiketi ile satışa sunulması beklenen Apple Watch Sport’un üst modellerinin daha yüksek fiyatlar ile raflarda yer alması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons