Apple Watch için Apple Pay Özelliği Açıklandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch için Apple Pay Özelliği Açıklandı

Ufuk Atılgan
tarafından 10 Mart 2015 Salı
Apple'ın yönetici isimlerinin katıldığı bir organizasyonda Apple Watch üzerinde de kullanılabilecek olan Apple Pay'in detayları paylaşıldı.
 

Apple yöneticisi Eddy Cue, Apple Pay’in iPhone cihazlara göre Apple Watch’larda daha pratik bir kullanıma sahip olacağını söyledi. Apple Pay kullanarak yaptığınız ödemelerde artık kimlik onaylama işlemleriyle uğraşmayacaksınız.

iPhone ile bağlanıp ödeme için yetki verdiğiniz Apple Watch cihazlar artık Apple Pay kullanarak yapılacak olan ödemelerde hızlı ve daha kolay yollar sunacak.

Cue sözlerine şu şekilde devam etti, “iPhone üzerinden kimlik onaylama işlemleri yapmanıza gerek kalmıyor. iPhone’unuzu bağladığınız saatiniz ile birlikte kilitler kaldırılıyor. Böylelikle saati kullanarak ödemeleri otomatik olarak kilitsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak güvenlik için saati çıkartıp başka bir kişiye verdiğiniz zaman kilit modu tekrar aktif olacak.”

Apple Watch’un daha detaylı bir şekilde önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons