Apple Watch için Yeni Reklamlar Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch için Yeni Reklamlar Yayınlandı

Ufuk Atılgan
tarafından 26 Nisan 2015 Pazar
Apple'ın merakla beklenen akıllı saati Apple Watch'un dünya çapında satışa sunulması ile birlikte "Up, Rise ve US" adlı üç yeni reklam filmi yayınlandı.
 

Apple’ın akıllı saati Apple Watch dünya çapında satışa sunuldu. Satışa sunulmasının hemen ardından ise Apple tarafından akıllı saat ile alakalı üç yeni reklam filmi yayınlandı.

Up, Rise ve US adı verilen bu yeni reklamlar Apple Watch’un fitness ve iletişim özelliklerini ön plana çıkartırken diğer reklam filmi ile akıllı saatin önceden olduğu gibi çalar saat şeklinde de kullanılabileceğini gösteriyor.

Up isimli reklam tanıtım videosunda Apple Watch’un fitness özellikleri ön plana çıkartılıyor. Kullanıcıların akıllı saatte yer alan aktivite uygulamasını kullanarak günlük aktivite durumlarını kontrol edebilecekleri vurgulanıyor.

Üç ayrı bölümden oluşan grafik, yaktığınız kalori miktarını, kaç dakika egzersiz yapıldığını ve hangi sıklıkla ara vererek tekrar oturduğunuzu sizlere gösteriyor. Yayınlanan diğer video US ise akıllı saatin iletişim özelliklerini ön plana çıkartıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons