Apple Watch için Yeni Şarj İstasyonları Tanıtıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch için Yeni Şarj İstasyonları Tanıtıldı

Ufuk Atılgan
tarafından 19 Mart 2015 Perşembe
Nomad, Apple'ın yeni gözdesi Apple Watch için geliştirilen şarj odaklı aksesuarların tanıtımını yaptı. Nomad'in şarj istasyonları oldukça şık bir tasarıma sahip.
 

Spring Forward etkinliği ile tamamen netlik kazanan Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un aksesuarlarının da üretimine başlandı. Apple Watch’un şarj ömrünün 18 saat kadar kısa bir süreye sahip olmasından dolayı aksesuarlar genelde şarj odaklı olarak bizlere sunuluyor.

Nomad firmasının bugün yaptığı tanıtım ile Apple Watch için 2 adet daha şarj istasyonu çıkacağı kesinlik kazanmış oldu. Tasarımlarının şıklığı ile dikkat çeken aksesuarlar önümüzdeki aylarda piyasada olacak.

Nomad Pod’un kablosuz şarj istasyonlarına benzeyen aksesuarlar ile Apple Watch’u şarj edebilmeniz için saatinizi Nomad Pod üzerine bırakmanız yeterli olacak. Uzay girisi, gri, gümüş ve siyah renk seçenekleri ile piyasaya çıkacak olan aksesuarın fiyatı ise 59 dolar olarak belirlenmiş.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons