Apple Watch, Paris Sosyetesini Hedef Alıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch, Paris Sosyetesini Hedef Alıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 22 Şubat 2015 Pazar
Apple, akıllı saat ürünü Apple Watch için iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Söylentilere göre Apple, ürününü Paris sosyetesinin ilgisini çekecek şekilde satışa sunmaya hazırlanıyor.
 

Akıllı saat sektöründe köklü değişikliklere yol açması beklenen Apple Watch’un piyasaya sıkı bir giriş yapması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Apple Watch Edition adı verilen modelin yüksek fiyatlı ve lüks bir model olacağı belli olmuştu.

Fransız kaynakların haberine göre, akıllı saat Apple Watch’u değişik modellerde Fransa’nın Paris bölgesinde öne çıkartmayı hedefleyen Apple, lüks bölgeler arasında yer alan Champs Elysses’i saatin ana satış bölgesi olarak kullanacak.

Champs Elysses’deki Galeries Lafayeette adı verilen dükkanlar zincirinde raflardaki yerini alacak olan akıllı saatler çeşitli modeller ile kullanıcılara sunulacak.

Rolex ve Richemont gibi markalar ile sıkı bir rekabete girmek istediğini söyleyen Apple, saatini 350 dolar fiyat etiketli standart modeller dışında da Paris’te satışa sunacağını söylüyor. Şık ve lüks modellerin Paris sosyetesi tarafından beğeni toplayacağını belirten Apple, sosyetik kesimi hedef alarak büyük bir başarı elde edecek gibi gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons