Apple Watch Testleri Başladı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch Testleri Başladı!

Arman Emyan
tarafından 2 Şubat 2015 Pazartesi
Apple firmasının Nisan ayında satışa sunacağını resmi olarak açıkladığı akıllı saat Apple Watch üzerindeki geliştirmeler devam ediyor. Apple, binlerce çalışanına yeni akıllı saatini test ettiriyor.
 

Apple’ın iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapmaya hazırlanan ilk giyilebilir teknolojik cihazı Apple Watch üzerindeki çalışmalar devam ediyor. Kendi testlerini yapmaya devam eden Apple, bir yandan büyük geliştiricilere ve partnerlere de çağrıda bulunuyor.

MacRumors sitesinde yer alan habere göre, Cupertino kampüsündeki binlerce Apple çalışanı Apple Watch’u kullanmaya başlamış bile. Test eden kişilerin deneyimleri sayesinde Apple Watch’un piyasaya çıkmadan önceki hataları ve sorunları giderilmeye çalışılacak.

Diğer yandan, yeni gelen bilgilere göre Apple’ın üst profilli geliştirici ve partnerlere, iPhone uyumlu akıllı saat uygulamalarını da Şubat ayının sonlarında hazırlayıp sunacağı söyleniyor.

Apple’ın yeni cihazını piyasaya uygulamaları ile birlikte sürmek istemesi ve test eden kişilere de bu uygulamaları yayınlayacak olması aynı zamanda Apple Watch’un gerçek pil gücünün de ortaya çıkmasını sağlayacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons