Apple Watch'un Çıkış Oyunu Açıklandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch’un Çıkış Oyunu Açıklandı

Ufuk Atılgan
tarafından 30 Mart 2015 Pazartesi
Apple'ın akıllı saati Apple Watch için tasarlanan oyun açıklandı. Oyunu akıllı saatiniz ve iPhone cihazlarınız ile birlikte oynayabileceksiniz.
 

Apple Watch’un çıkışına az bir süre kala uygulama ve oyun geliştiricileri çalışmalarına devam ediyor. Twitter, Target, Dark Sky, Things gibi yaygın kullanılan uygulamalar Apple Watch için hazırlanırken, akıllı saat için tasarlanan yeni bir de oyun piyasaya çıkmış oldu.

iOS platformunda yer alan Trivia Crack adlı oyun Apple Watch’un çıkış oyunu olacak. 140 milyon oyuncuya sahip olan Trivia Crack, 6 adet kategoriye ayrılmış vaziyette binlerce farklı soruyu kullanıcılara sunuyor.

Trivia Crack, Apple Watch üzerinde ise daha çok şıklar halinde soruları kullanıcılara sunacak. Oyunu oynayan kullanıcılar hızlı bir şekilde şıklar arasında seçim yaparak yüksek puanlar elde ederek rakipleri ile yarışacaklar.

Türkçe dil desteği olmayan oyunun yakın bir zamanda güncelleme alarak Türkçe dil desteği de vermesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons