Apple'a Ait Gizli Laboratuvar Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple’a Ait Gizli Laboratuvar Ortaya Çıktı

Ufuk Atılgan
tarafından 22 Mart 2015 Pazar
Apple Watch için de kullanılacak olan sağlık takip sistemleri için gizli bir fitness test laboratuvarı ortaya çıktı. Katılanlar testlerin konusu olarak laboratuvarda yer alıyorlar.
 

Good Morning America isimli televizyon programı ilginç yayınlan yapmaya devam ediyor. Cupertino çıkışlı dev firma Apple’ın sır gibi sakladığı söylenilen özel laboratuvarı mevzu bahis program ile birlikte ortaya çıktı. Şirket çalışanlarından dahi gizlenen bu özel bölge, Apple’ın özel fitness merkezinde çalışanları da denek olarak kullandığı bir yer olmuş.

Haberlere göre, Apple personelleri spor yapmak ve stres atmak için uğradıkları fitness bölümünde Apple Watch’un özel bir programının parçası haline gelmişler. Personellerin haberi olmadan yapıldığı iddia edilen bu testlerin, birtakım nefes maskeleri ve benzeri araçlar ile yapılmasından dolayı bilinçli yapıldığı gözüküyor.

Spor salonlarından farksız bir görünüme sahip olan bölümde egzersiz yapan Apple çalışanları burada özel sağlık takip sistemleri için denek oluyorlar. Apple’ın gizli tuttuğu bi alanın ortaya çıkması ve fitness takip sistemleri üzerine testler yapması, firmanın fitness takip sistemlerine ağırlık vereceği ve Apple Watch’un bu konuda üstün performans sağlayacağını gösteriyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons