Applenin Iphone 8i Nasıl Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Applenin Iphone 8i Nasıl Olacak

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Applenin Iphone 8i Nasıl Olacak

 

applenin-iphone-8i-nasil-olacak

Apple’ın akıllı telefonu İphone 7 pazarlarda satış için yerini aldı. Ve hemen ardından iphone 8 modeli ile ilgili söylentiler gündeme düşmeye başladı. İphone 8 modeli telefonlar nasıl olacak? Söylentilere şöyle bir göz atalım. Yeni gelen haberlere göre Apple firması önümüzdeki yıl piyasaya süreceği iphone 8 ler için köklü değişiklikler yapmayı ve büyük ses getirmeyi amaçlıyor. İlk iphone telefonlarının önümüzdeki yıl 10. yılı kutlanacak. İphone 8 de 10 yıl şerefine bu nedenle köklü yenilikler bekleniliyor.

Aslında akıllı telefon üreten pek çok firmanın, son zamanlarda kablosuz şarj teknolojisi ve geliştirme çalışmaları yaptıklarını duyuyoruz. Nikkei Asian Review firmasının verdiği bir habere göre Apple’da bu konuda çalışıyor ve iphone 8 lerde bu teknolojiyi kullanmayı planlıyor. Apple’ın üretim ortağı Foxcoon, kablosuz şarj teknoloji üzerinde çalışmalara başlamış. Kablosuz şarj teknolojisinin iphone 8 telefonlarda kullanılma nedenlerinden en önemlisinin lighting portunu ortadan kaldırmak olduğu düşünülüyor.

Ayrıca iphone 8 de cam tasarım planlanıyor. OLED ekran da iphone 8 telefonların yeni özelliklerinden olacak. Bildiğiniz gibi şu an piyasada olan en son iphone modeli iphone 7 nin kulaklık girişleri yok. Kablo olayında bir azalma zaten meydana gelmiş bulunuyor. Eğer söylenildiği gibi seneye piyasalarda olması beklenen iphone 8 modeli telefon da kablosuz şarj etme özelliği aktif hale getirilip kullanılırsa, apple firması dünyanın ilk kablosuz akıllı telefonunu üretip piyasaya sürmüş olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons