Daha Büyük Ekranlı Bir iPhone Tekrar Gündemde | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Daha Büyük Ekranlı Bir iPhone Tekrar Gündemde

Can Devecioğlu
tarafından 6 Eylül 2013 Cuma
iPhone 5 modeliyle ekranını büyüten Apple'ın bir sonraki hedefi 5 inç ekrana sahip yeni bir iPhone modeli.
 

Amerika’nın en saygın yayın kuruluşlarından bir tanesi olan The Wall Street Journal’ın haberine göre, Apple, 4 inç ekranın üzerine çıkmak istiyor. Apple’ın iPhone üretimi için birlikte çalıştığı firmalardan sızan bu bilgilere göre prototipler hazır. 6 inç boyutuna kadar artan bu prototipler, yakın bir tarihte piyasaya çıkacak gibi görünmese de Apple’ın ilk kez 4 inçin üzerine çıktığını söyleyelim.

Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Apple etkinliğinde duyurulacak olan iPhone 5C modeline ek olarak bir de iPhone 5S modelinin tanıtılması bekleniyor. Söz konusu prototipler bu yılın piyasaya çıkacak gibi görünmüyor ancak iPhone 5S’ten bir sonraki iPhone modelinde bu cihazlar karşımıza çıkabilir.

Android, BlackBerry ve hatta Windows Phone 8 cephesinde 4 inç ekran boyutunda kalan tek firma günümüzde Apple. Değişen kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alındığında iPhone 5 ve iPad mini arasında bir ekran boyutuna sahip yeni bir iPhone, Apple’ın satışlarını çok daha üst seviyelere çekebilir.

The Wall Street Journal son olarak Apple’ın büyük ekranlı iPhone modellerini hiç bu kadar ciddi düşünmediğini de eklemiş durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons