Duracell, iPhone'a Özel Kablosuz Şarj Cihazını Çıkarttı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Duracell, iPhone’a Özel Kablosuz Şarj Cihazını Çıkarttı

Arman Emyan
tarafından 16 Nisan 2015 Perşembe
Duracell, iPhone ile uyumlu çalışacak olan kablosuz şarj aparatlarını satışa sundu. Artık anlaşmalı yerlerde iPhone cihazlarınızı kablosuz şarj edebileceksiniz.
 

Android kullanıcılarının uzun süredir yararlandığı kablosuz şarj aparatları iPhone cihazlara bir türlü gelmiyordu. Farklı firmaların bu konudaki girişimleri ise başarısızlık ile sonuçlanmıştı. Bugün ise pil üreticisi olarak tanıdığımız Duracell, iPhone ile uyumlu çalışacak olan kablosuz şarj aparatlarını satışa sundu.

Geçen yıl tanıtılan ve ufak boyutu ile ilgi toplayan Powermat Rings, iPhone cihazınızı aparatın standına koyduğunuz an çalışmaya başlıyor. Bu aparat ile anlaşmalı olan mekanlarda da Powermat Rings’inizi yanınıza alarak iPhone’unuzu kablosuz olarak şarj edebileceksiniz.

iPhone cihazlar ile uyumlu olan bu aparat aynı zamanda Android cihazlar ile de uyumlu olarak çalışabiliyor. Powermat Rings’in fiyatı ise 54 dolar. Şimdilik yalnızca Amerika’da satışa sunulan bu aparatın Türkiye’ye hangi tarihte giriş yapacağı ise henüz bilinmiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons