iOS 7 Golden Master Sürümü Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iOS 7 Golden Master Sürümü Yayınlandı

Can Devecioğlu
tarafından 11 Eylül 2013 Çarşamba
iOS 7'de sona gelindi. Apple iOS 7 Golden Master sürümünü yayınlandı. iOS 7 GM sürümünde önemli bir hata bulunmazsa, 18 Eylül tarihinde global dağıtım başlayacak.
 

iPhone 5S, iPhone 5C’nin duyurulduğu dün akşamki etkinlik sonrasında iOS 7’nin GM yani Golden Master sürümü yayınlandı. Apple’ın geliştirici sayfasından indirilebilecek olan Golden Master sürümü, Beta sürümlerinden önemli farklılıklar içeriyor. Beta’dan daha tamamlanmış ve kullanıma daha hazır olan Golden Master sürümünde Apple’ın yeni zil sesleri, yeni duvar kağıtları ve daha stabil bir kullanım ortamı sunuluyor.

Dün indirilebilir hale getirilen Golden Master sürümünü siz de indirip cihazınıza kurabilirsiniz. Apple’ın burada geliştiricileri ne denli önemsediğini görüyoruz. Çünkü geliştiriciler tarafından yapılan hata ve sorun bildirimleri eğer az sayıda olursa Apple, 18 Eylül’de Golden Master sürümünü kararlı sürüm olarak dağıtmaya başlayacak. Tabii ki 18 Eylül tarihine kadar da bu sürüm üzerinde Apple bazı iyileştirmeler yapacaktır.

ios-7-golden-master-surumu

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons