iOS 8, Haziran Ayında Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iOS 8, Haziran Ayında Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 3 Şubat 2014 Pazartesi
Apple'ın en güncel işletim sistemi olacak olan iOS 8, Haziran ayında tanıtılabilir. Ayrıca iWatch'ında Haziran ayında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un en güncel versiyonu olacak olan iOS 8’in bu yıl Haziran ayında gelmesi bekleniliyor. Apple, iOS 8 ile birlikte yeni iPad modelleri ve iPhone 6’yı aynı anda tanıtması bekleniliyor. Ayrıca uzun süredir gündeme gelen  iWatch yani Apple’ın akıllı saatide iOS 8 işletim sistemiyle birlikte tanıtılacağı tahminler arasında yer alıyor.

Yeni iOS’ta muhakkak ki tasarım değişikliliğine gidilecek. Fakat bu tasarım değişikliliğinin daha sportif bir tasarım olacağı düşünülüyor. Ayrıca  yeni işletim sistemi kullanıcıların sağlığına yönelikte entegre edilmiş bir çok uygulamayla birlikte gelecek. Kullanıcıların fiziksel aktivitelerini kayıt altında tutan, yakılan kaloriyi hesaplayan bir çok uygulama entegreli halinde iOS 8 kullanıcıların beğenisine sunulacağı düşünülüyor. Ayrıca iOS 8 ile birlikte tanıtılacak olan iWatch’ın güneş enerjisi ile sarj olacağı söylentileride yer alıyor. Tabiiki de bunları şuan sadece söylentiden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. Bakalım iOS 8 ve Apple’ın yeni ürünleri karşımıza nasıl çıkacak ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

soru-isareti-1 iOS 8 ve iPhone 6’dan beklentileriniz nelerdir?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons