iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir?

Tufan Yıldız
tarafından 31 Aralık 2015 Perşembe
İlk defa işletim sistemi beta olan İOS 9 Apple kullanıcıları için sunulmuş ve herkese açık bir şekilde dağıtılmaya başlanmıştır. Uygulamanın herkese açık olmasının ilk amacı, bu yeni mobil işletim sisteminin eksikliklerini ve hatalarını kullanıcıların geri bildirimde bulunarak, iletmesini sağlamaktır.
 

iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir?

İlk defa işletim sistemi beta olan İOS 9 Apple kullanıcıları için sunulmuş ve herkese açık bir şekilde dağıtılmaya başlanmıştır. Uygulamanın herkese açık olmasının ilk amacı, bu yeni mobil işletim sisteminin eksikliklerini ve hatalarını kullanıcıların geri bildirimde bulunarak, iletmesini sağlamaktır. Bu sayede sistemin gereken düzenlemelerin yapılması ve eksiklerinin tamamlanması hedeflenmiştir. Şimdi iOS 9 açık beta nasıl indirilir, anlatalım.

İOS 9 Açık Beta İndirme İşlemi

Hem cep telefonlarımızdan hem de bilgisayarımızdan yapabileceğimiz bu işlem için, ilk olarak İOS 9 sürümlerin yer aldığı sayfaya giriş yapalım. Bu işlemi yaparken daha detaylı bilgi verebilmek adına, işlemi iPhone cihazla yaparak anlatmayı tercih ettik.

Öncelikle Apple hesabınızın olmadığını düşünerek, sing up kullanabileceğinizi belirtelim. Sing in bölümüne tıklayarak diğer sayfaya geçelim. Şimdi karşımıza çıkan ekrandaki bölüme, ID bilgilerinizi kaydederek bir sonraki sayfaya geçin. Bu aşamada karşımıza çıkan, IOS ve Mac sayfalarından IOS seçeneğine tıklayalım. Şimdi sağ üst taraftaki yükle kısmına tıklayarak, indirme işlemini yapabilirsiniz.

İndirme İşlemini Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir, anlattık ancak bu işlem sırasında yapmamız gerekli olacak bazı işlemlere dikkatinizi çekmek istedik. Öncelikle İTunes yardımı ile tüm verilerinizi yedeklemenizi öneririz. Bu önlem daha sonra yaşayacağınız tatsız sonuçları önleyecektir. Yedekleme işlemini yaptıktan sonra, profil yükle seçeneği ile yeniden yükleme sayfasına yönlendirilirsiniz. Yine aynı şekilde yükle butonuna basarak, işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons