İOS İşletim Sistemi Güncellemesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İOS İşletim Sistemi Güncellemesi

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

İOS İşletim Sistemi Güncellemesi

 

ios-isletim-sistemi-guncellemesi

İOS 10.1 Public Beta 4 Sürümü Geliyor Geçtiğimiz günlerde akıllı mobil cihazlar için tanıtılan ve piyasaya sürülen Windows 10 uyumlu İOS 10 işletim sisteminin ardından, İOS 10.1 için firma yeni bir güncelleme tanımladı. Apple firmasının şimdiye dek en gelişmiş işletim sistemi olarak anılan İOS 10, teknoloji severlere özel stabil çalışan bir sistem. Apple, bu hamlesinin ardından geliştiricilere yönelik yeni işletim sistemi sürümü için 10.1 Public Beta ve Developer Test güncellemelerini yayınladı.

Apple ürünlerinden en çok talep görenler arasında şüphesiz iPhone cep telefonları ile Apple Watch akıllı kol saatleri yer alıyor. Apple ürünlerinin kullanıcıları işletim sisteminin sürekli güncel tutulmasını ve yeni özellikler eklenmesini istiyordu. Yeni İOS 10.1 güncellemesi ile iPhone 7 Plus telefonlar Portrait Camera özelliğine sahip oldu. Fotoğraf ve video meraklıları için bu yeni iyileştirme çok beğenildi. Portrait Camera fonksiyonu sayesinde odaklama yaptığınız bölgenin dışında kalan tüm alanları bulanıklaştırıyorsunuz. Böylece odak alanınız çok daha net bir şekilde görünüyor. Üstelik bu ayarı çekim anında yapabiliyorsunuz. Şimdilik bu fonksiyona yalnızca iPhone 7 Plus cep telefonlarından erişilebiliyor. Çift kamera olması şart olduğundan Apple’ın tek çift kameralı modeli buydu çünkü. Apple’ın son atağı İOS 10 işletim sisteminin 10.1 Public Beta güncellemesi ile cihazlarda var olan hatalar en aza indirilmeye çalışılıyor.

Hatalar azaltılırken, birçok teknolojik iyileştirme ve yenilik işletim sistemi güncellemeleriyle birlikte cihazlara yerleşiyor. İOS 10.1 Public Beta 4 güncellemesinin boyutu 30 MB. Kayıtlı Public Beta kullanıcıları şu an bu güncellemeyi indirip kullanabilir. Cihazına performans iyileştirmesi ve bakım yapmak isteyen Apple ve özellikle IPhone kullanıcılarına duyurulur. Son indirdiğiniz sürüm Beta 3 ise Beta 4’ü indirmelisiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons