iPad 5'e Ait Olduğu Düşünülen Kılıf Görselleri İnternete Sızdı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPad 5’e Ait Olduğu Düşünülen Kılıf Görselleri İnternete Sızdı

Tufan Yıldız
tarafından 23 Şubat 2013 Cumartesi
Aksesuar üreticisi MiniSuit'in iPad 5'e ait olduğu iddia ettiği kılıfın görselleri internete sızdı.
 

Apple’ın bu yıl için hazırlanıp piyasaya süreceği iPad için dedikodular gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bir çok kişinin görüşüne göre Apple’ın yeni iPad’leri Mart ayında tanıtılabilir. Kimilerine görede bu süreç daha da uzayabilir.

Tahminler bir yana kalsın sizlere dün iPad Mini 2′nin Fotoğrafları İnternete Sızdı başlıklı haberimizde yakında tanıtılması beklenen iPad Mini’ye ait olduğu iddia edilen görselleri paylaşmıştık. Bugün ise 5. nesil iPad’e ait olduğu iddia edilen kılıf tasarımlarının görselleri MiniSuit aksesuar üreticisi tarafından internete sızdırıldı.

MiniSuit’in yayınlamış olduğu görsellere baktığımızda 5. nesil iPad’in iPad 4’e nizaran daha ince olduğu dikkatleri çekiyor. Fakat tahminler iPad 5’in ekranının daha çok küçüleceğine değilde, ekran boyutunun aynı kalıp kasada daralma olacağı yönünde. Ayrıca yeni nesil iPad’in daha ince olacağıda dedikodular arasında olması ve görsellere baktığımızda da bunu doğrularcasına.

Söz konusu kılıfın üst kısmında bulunan deliğin mikrofon deliği olduğu düşünülüyor. Ayrıca alt taraftaki hoparlör çıkışlarıda yeni iPad’in tasarımını az çok ele veriyor.

Bu görsellerin doğruluğunun kanıtlanmamış olduğunuda belirtelim. Zira her yeni ürünün tanıtılmasına yakın buna benzer bir çok görsel ve dedikodular muhakkak ki ortaya atılmaktadır. Yeni nesil iPad’in tanıtımına kadar bir çok kez bu tarz iddialar ile karşılaşacağız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons