İpad İle Kısa Film Çekimi Yapabilirsiniz | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İpad İle Kısa Film Çekimi Yapabilirsiniz

tarafından 25 Temmuz 2016 Pazartesi

 

iPad ile Kısa Film

Tatil anıları için mükemmel kısa filmler kesinlikle iPad ile mümkün. iPad ile kısa film çekmek hakkında birkaç ipucu size güzel filmler sunacaktır kuşkusuz. Yapmanız gereken ilk şey çekeceğiniz filmin konusuna karar vermektir. Daha sonra filminizde kullanacağınız seslerin hangi türden olacağını düşünün. Kuş sesleri mi istiyorsunuz sokak gürültüsü mü yoksa sahilde dalgaların yaptığı ses mi olacak? Denge hep çok önemlidir bu yüzden iPad ile kısa film çekerken denge faktörünü unutmamalısınız.  Işık filmlerde ayarlanması en zor olan şeylerden biridir. Bu yüzden siz genellikle aydınlık alanları kayda değer bulun.  Ekrana dokunuşunuzda dokunduğunuz her nokta odak ayarı için yeni bir başlangıçtır ve odakları türlü türlü olan filmler kaliteli bir görüntüye sahip olur.  Semboller kısa filmlerde çok şey anlatan öz materyallerdir. Örneğin bir kol saati odaklı ve gereken zamanda görüntülenerek filminize bambaşka bir atmosfer katabilir. Farklı teknikler ile her zaman farklı görünümler elde edebilme imkânınız olan bu cihaz kısa filmler için harika tasarlanmıştır.

iPad

iPad 1080 p HD videoları destekleyebilecek teknolojiye sahiptir. Çekiminizi aydınlatmak için ekranın koyu renkli alanına yapacağınız ufak dokunuş iPad ile aydınlanacaktır. Çift kadraj özellikli bu cihaz çekimlerinize yardımcı olacaktır. iMovie, Hyperlapse, Filmic Pro, Camu, 8mm, Slo Pro, Videon, Horizon, NightCap Pro, Action Movi gibi uygulamalara ek olarak Spark, Replay, Magisto, Storehouse gibi uygulamalarla da farklı özellikleri cihazınıza ekleyebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons