iPad Pro'da USB Type-C Olabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPad Pro’da USB Type-C Olabilir

Ufuk Atılgan
tarafından 1 Nisan 2015 Çarşamba
Apple'ın yeni geniş ekranlı iPad modeli iPad Pro hakkında sızıntılar gelmeye başlıyor. İlk gelen sızıntılar arasında iPad Pro'da USB Type-C kullanılabileceği yer alıyor.
 

Çin’in ünlü sosyal medya sitesi Weibo, HDBlog tarafından paylaşılan görseller ile birlikte bizlere iPad Pro’nun ilk sızıntılarını göstermiş oldu. iPad Pro’ya ait olduğunu söylenen görsellerde kamera, ses tuşları, şarj ve kulaklık girişleri gözüküyor. Bu girişlerin hemen yanında Apple logosu da net bir şekilde gözüküyor. USB Type-C girişi ise görsellerde ortaya çıkan bir başka özellik oluyor.

Apple, daha önceki dönemlerde yeni MacBook modeli ile birlikte USB-C portunu kullanmaya başlamıştı. Apple’ın geniş ekranlı iPad Pro modeli de bu girişi kullanacak gibi gözüküyor.

iPad Pro’nun ekran boyutunun ise 12.9 inç olacağı söyleniyor. Hakkında şimdilik sızdırılan bu görseller dışında başka bir bilgi yer almayan iPad Pro modellerinin önümüzdeki günlerde daha fazla detaylandırılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons