iPhone 5C'ler Sevkiyata Hazır! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 5C’ler Sevkiyata Hazır!

Can Devecioğlu
tarafından 3 Eylül 2013 Salı
Uygun fiyatlı iPhone serisi iPhone 5C'ler üretildi ve paketlendi. Cihazların satışa çıkması için Apple etkinliğinin hemen sonrası bekleniyor. 5 farklı renk seçeneği ile iPhone 5C'ler bu yıl içerisinde satışa çıkacak.
 

Aylardır söylentileri devam eden iPhone 5C, daha uygun fiyatlı iPhone, ucuz iPhone dedikodularında sona yaklaşıldı. Geçtiğimiz hafta kutu içerisinde Pembe rengini paylaştığımız iPhone 5C’nin şimdi de yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi sarı, beyaz ve mavi renkleri ortaya çıktı. iPod Touch kutusuna benzer tasarımdaki kutularıyla dikkat çeken iPhone 5C’ler Eylül ayı içerisinde düzenlenecek olan bir Apple etkinliğinden sonra satışa çıkacak.

Temelde uygun fiyatlı iPhone olarak lanse edilecek olan iPhone 5C’de maliyetten kısılmak için cihazın dış gövdesindeki ham madde değiştirilmiş durumda. iPhone 3G ve 3GS modellerinde gördüğümüz sert plastik malzemeden üretilmiş olan iPhone 5C gövdeleri bu sayede 400-500 dolar aralığında bir fiyatla alıcılarıyla buluşabilecek.

Teknik özellikleri olarak iPhone 4S veya iPhone 5 özelliklerine sahip olacağı düşünülen iPhone 5C’ler, Apple’ın az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerdeki etkinliğini arttıracak. Aynı zamanda Çin gibi büyük bir pazarda da hakim olmak isteyen Apple’ın bu hamlesi Çin’deki iPhone satışlarını da arttıracaktır.

Son olarak fotoğraflarda yer almayan yeşil renk seçeneğinin de mevcut olacağını söyleyelim. Mavi, sarı, beyaz, pembe ve yeşil renkler şimdiye kadar kesinleşen renkler arasında.

iPhone 5C almayı düşünür müsünüz?


Toplam 2 Yorum Var

  1. Emre dedi ki:

    Peki Türkiye fiyatı ne olacak iPhone 5C’nin??

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons