iPhone 5S, iPhone 5C'ten Daha Popüler Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 5S, iPhone 5C’ten Daha Popüler Olacak

Can Devecioğlu
tarafından 16 Eylül 2013 Pazartesi
Kullanıcılara sunduğu 5 farklı renk seçeneği ile dikkat çeken iPhone 5C sanılanın aksine iPhone 5S'ten daha popüler olacak. Apple yıl sonuna kadar 35 milyon ekran paneli siparişi vermeye hazırlanıyor.
 

İçerisinde bulunduğumuz günlerin en popüler iki cihaz iPhone 5S ve iPhone 5C hakkındaki gelişmeler gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Açıklanan son bilgiler, iPhone 5C’nin sanılanan aksine iPhone 5S’ten daha popüler bir cihaz olacağını ortaya koyuyor. Ön siparişe sunulan iPhone 5C’nin sarı renkli versiyonunun beklentilerin üzerinde satıldığını bilgisini En Çok İlgi Gören iPhone 5C Rengi Belli Oldu başlıklı haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre ise Apple’ın iPhone 5C için 3. çeyrekte 15 milyon ekran siparişi verdiğini görüyoruz. Sharp, Japan Display ve LG tarafından üretilecek olan bu 15 milyon ekran paneli aslında sadece başlangıç. Dördüncü çeyrek için ise 20 milyon sipariş vermeyi hedefleyen Apple’ın bu beklentileri, iPhone 5C’nin iPhone 5S’ten çok daha popüler bir cihaz olarak karşımıza çıkacağını bizlere göstermekte.

Diğer yandan iPhone 5S tarafında ise sessizlik şimdilik korunuyor. Zaten ön siparişe sunulmayan cihazın Touch ID adı verilen parmak izi okuma sensörünün tek bir üreticiden çıkması, cihazın önümüzdeki aylarda stok sıkıntısıyla yüzyüze geleceğinin bir göstergesi olabilir.

Son bir bilgi olarak iPhone 5C ve iPhone 5S arasında yaptığımız kapsamlı karşılaştırma yazımıza göz atmak için Karşılaştırma : iPhone 5C mi iPhone 5S mi? başlığına göz atabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons