iPhone 6S Force Touch ile Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 6S Force Touch ile Geliyor

Arman Emyan
tarafından 3 Nisan 2015 Cuma
Yeni iPhone modelinin Force Touch özelliği ile birlikte geleceği dedikodularına Çin'den bir yenisi daha eklendi.
 

Geçtiğimiz haftalarda Apple’ın yeni iPhone modelinde Force Touch ekranların kullanılacağı dedikoduları yayınlanmıştı. Bugün yeni gelen söylentilere göre ise Force Touch’ın iPhone için geleceği doğrulanıyor.

Uygulanan basıncın şiddetine göre çeşitli işlemler yapabileceğiniz Force Touch teknolojisi Çinli TPK tarafından duyuruldu. TPK adı verilen şirket aslında bir tedarikçi ve Apple Watch’un Force Touch ekranları için Apple ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

TPK’dan gelen bilgilere göre, Apple GIS adlı bir dokunmatik ekran üzerinde de çalışıyor. Sadece Apple Watch Force Touch ekranı için Apple tarafından 5 dolar ödenirken, geniş ekrana sahip iPhone’lar için ödenen tutar 15 dolar seviyesindeymiş.

TPK’nın bir başka haberine göre ise yeni iPhone cihazlarda bu teknoloji yer alacak. Büyük ekranlı modeller için kullanılacağı söylenen Force Touch hakkındaki tüm bu haberlerin şimdilik söylenti aşamasında olduğunun da altını çizelim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons