iPhone 6s İlk Sızıntıları Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 6s İlk Sızıntıları Geldi

Ufuk Atılgan
tarafından 6 Mart 2015 Cuma
Apple'ın heyecanla beklenmekte olan iPhone 6s cihazı ile ilgili ilk sızıntılar gelmeye başlıyor. Apple, iPhone 6s'e donanımsal anlamda yenilikler yapabilir.
 

iPhone kullanıcılarının uzun yıllardır en büyük istekleri arasında daha geniş ekranlı bir iPhone’a sahip olmak yer alıyordu. Apple ise geçtiğimiz yıl bu beklentileri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ile karşılamaya çalışmıştı. Fakat bu cihazların eksik yönlerinin RAM olduğu ortaya çıkmıştı.

iOS 8 işletim sisteminin aşırı RAM tüketmesi ile yeni nesil iPhone’lar üzerinde RAM eksikliği sıkıntıları yoğun şekilde yaşanmaya başlanmıştı. Apple bu durumu fark ettiğinden dolayı iPad Air 2 cihazında 2 GB RAM kullanarak cihazını iOS 8’in RAM tüketimine uyumlu hale getirmişti.

iPhone’un RAM kullanımı konusunda kötü olduğunu söyleyen kullanıcılar için bugün iyi bir haber geldi. 2015 yılının son aylarında tanıtılması beklenen iPhone 6s’in ilk sızıntıları arasında 2GB RAM kullanılacağı yer alıyor.

2 GB RAM ile çalışacak olan iPhone 6s sayesinde iOS 8 işletim sistemi daha iyi bir performans ile kullanılabilir hale gelecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons