iPhone 6s Yerine iPhone 7 Gelebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone 6s Yerine iPhone 7 Gelebilir

Ufuk Atılgan
tarafından 4 Nisan 2015 Cumartesi
Yeni nesil iPhone ile ilgili dedikodular gündemde yankılanırken, yeni cihazın ismine yönelik bir dedikodu daha gündeme geldi. KGI analistleri yeni iPhone'un isminin iPhone 7 olabileceğini belirtti.
 

MacBook ve iWatch tanıtımlarından sonra yeni iPhone ile ilgili dedikodular gelmeye devam ediyor. Bugüne kadar yeni nesil iPhone’un 6 ve 6 Plus serilerine benzeyen bir tasarıma sahip olacağı ve ufak bir donanım güncellemesi içereceği söyleniyordu.

Son gelen haberlere göre ise iPhone’un yeni modeli tamamen yeni özelliklere sahip olacak bir ana model olabilir. KGI Securities analistlerinden Ming-Chi Kuo, yeni nesil iPhone’un en büyük özelliklerinden birisinin 12 inçlik MacBook’ta tanıştığımız Force Touch teknolojisi olabileceğini söylüyor.

Dokunuşlarınızın basıncına göre hareket eden bu işlevsel teknoloji, yeni bir çağın başlamasına yol açabilir.

Kuo’nun bir diğer öngörüsü ise, iPhone’un adının iPhone 7 olacağı yönünde. Bu ihtimal Apple’ın klasikleşmiş güncelleme anlayışını ortadan kaldırabilir ve böylelikle S modelleri  yerine ara model getirilmeden ana bir model getirilmiş olabilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons