İphone 7 nin Akıbeti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İphone 7 nin Akıbeti

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

İphone 7 nin Akıbeti

 

İphon-7-Akıbeti

Önümüzdeki günlerde tanıtıma çıkması beklenen İphone 7, fiyat ve özellikleriyle karşınızda olacak. 12 Eylül gibi tanıtımı beklenen İphone 7, fiyat konusunda çok sarsıntılı bir konuma gelmiş durumda. Fiyat konusunda birçok iddiaya ev sahipliği yapan Apple firması, henüz bir açıklama yapmadı. Ortaya atılan tahminlere göre İphone 7, İphone 6S Plus’tan 150-200TL fazla olacak. 12 Eylül’de tanıtılması beklenen İphone 7, ertesi gün hemen satışa çıkacak. Önceden çıkan İphone serilerinde de tanıtımından ertesi gün İphone’ler satışa çıkmıştı. Söylentilere göre İphone 7 Plus içerisinde iki veya üç çekirdekli Apple A10 yonga seti bulunacak. Ayrıca grafik olarak PowerVR 8 serisi’nin grafik birimi ekli olduğu da söylentiler arasında yer alıyor. Ram bilgisi hakkında da net söylentileri bulunmayan İphone 7’nin 2Gb ram barındıracağı söylenmişti.

Depolamalar konusunda hiçbir sıkınrısı olmayan İphone serisi’nin, son modelinde de 16, 64 ve 256Gb depolama alanı tercih edilebileceği biliniyor. Kamera konusuna değinecek olursak, diğer İphone serilerine göre herhangi bir değişiklik tahmin edilmiyor. İphone 7 için de arka kamera olarak 12 ve ön kamera olarak da 5 megapiksel tercih edileceği yer alan tahminler arasında. Çift kamera ile üretileceği söylenilen İphone 7, 3D çekimler de yapabilecek ve 4K videolar çekebilecek. İphone 7’nin görülen tasarımına göre çerçevesiz bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra su geçirmez özelliğine sahip olacak İphone 7, ana ekran tuşu da barındırmayacak. Herkesin merak konusu olan telefonun inceliği hakkında sorulara ise, İphone 6 serisinden daha ince üretileceği cevabını verebiliriz. Amerika dahil Türkiye’de de birçok insan İphone 7 tasarımını tanıtımını ve fiyatını merakla bekliyor. 12-15 Eylül gibi tanıtımı gerçekleştirilecek olan 7 serisi, yanında bir de plus telefonu çıkaracak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons