İphone 7'ye Genel Bakış | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İphone 7’ye Genel Bakış

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

İphone 7’ye Genel Bakış

 

iphone-7-genel-bakis

iPhone 7, diğer ürünleri gibi çok konuşulmaya devam ediyor. Başarılı bir lansman ile duyurulan, daha sonrasında da ciddi reklamlarla kendini gösteren iPhone 7, Apple’nin sadık müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamış gözüküyor. Satışa çıkmasına henüz 1 hafta varken satış mağazaları önünde kuyruğa giren, hatta çadır kuran müşterileri bu güvenin en net örneklerinden bir tanesi gösterdi. İlk kullanıcı değerlendirmeleri ise oldukça umut verici olmuştur. – iPhone 7 4.7 ‘’, iPhone 7 Plus ise 5.5 ‘’ HD ekrana sahiptir. Ayrıca renklerin canlılığı geliştirilmiş ve daha fazla ekran parlaklığı sağlanmıştır. – Renk yelpazesini geliştiren Apple; Roze Altın, Altın, Gümüş, Siyah ve Simsiyah renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle karanlık sevenler için üretilen ‘’ Simsiyah ‘’ seçeneği, ilk bakışta bile oldukça dikkat çekiyor. – 32 GB ile 256 GB arasında dahili kapasite imkanı sunuyor.

Simsiyah seçeneği ise sadece 128 GB ve 256 GB olarak satılıyor. – iPhone 7, suya ve sıçramalara karşı dayanıklıdır. Ayrıca telefon kabının yağ tutmaması için özel olarak geliştirilmiştir. – Bir önceki modeline göre 2 kat daha hızlıdır ve şu ana kadar piyasaya çıkan bütün iPhone telefonlarından daha uzun pil ömrüne sahiptir. – Mükemmel kamera özelliği geliştirilmiştir. 12 MP Arka kamera ve 7 MP ön kameraya sahiptir, ayrıca 2 kat optik yakınlaşma ve 10 kat dijital yakınlaşma imkanı sunmaktadır. – Stereo özelliği sayesinde 2 kat daha fazla sesi arttırılabilir. – Yazılımsal özelliklerinde ise en çok göze çarpanlar, Siri ve Touch ID özelliğinin geliştirilmesi olmuştur. iPhone 7, sayfalarca yazılabilecek donanımsal ve yazılımsal geliştirmelerle doludur. Ancak şu ana kadar eleştirilen tek noktası, telefonunda kulaklık girişi kullanmaması olmuştur. Bunun yerine şarj soketinde kullanılabilecek bir dönüştürücü veya kablosuz kulaklık kullanılmasını uygun görmüşlerdir. Buna rağmen iPhone 7, tercih edilmeye ve takdir edilmeye değer bir telefondur.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons