iPhone Mini ve Diğer Konsept Tasarımlar Apple'ın Bir Sonraki Hamlesi mi? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone Mini ve Diğer Konsept Tasarımlar Apple’ın Bir Sonraki Hamlesi mi?

Can Devecioğlu
tarafından 28 Şubat 2013 Perşembe
Bir süredir iPhone Mini, iPhone Math ve büyük ekranlı iPhone dedikodularına dair konsept ürün çizimleri ortaya çıkmaya başladı. Tabii ki Apple bu görselleri onaylamadı.
 

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan ve önceki nesil cihazlara göre ilk kez köklü bir tasarım değişikliğine giden Apple’ın bir sonraki satış stratejisine dair çeşitli konsept görseller ortaya çıktı. İddiaların kaynağı tabii ki Apple değil. Daha öncede iPhone ve iPad cihazların tanıtımından önce gerçek olmayan görsellerin ortaya çıktığı oluyordu ancak bu seferki çizimler hayli detaylı.

iPhone Math ve 6. nesil iPhone’a dair sürekli olarak ortaya çıkan söylentilerde Apple’ın artık tek model olarak değil, her bütçeye göre daha ekonomik ve daha lüks cihazlar üreteceği söylenmekte. Ekonomik bir ürün olan iPhone Mini ile birlikte iPhone ile iPad arasında telefon özelliği olan ancak daha büyük ekranlı bir cihazdan da söz edilmekte.

Tabii bu iddiaların iPad mini gibi bir cihaz varken ne denli gerçeğe yakın olduğu da tartışılır. Diğer bir yandan iPhone 5’in lansmanında dahi halen iPhone 4 modelinden bahsedilmekteydi ve kontratı imzalayan operatör müşterilerine cihaz ücretsiz olarak verilmeye başlandı. Bu sebeple Apple’ın herhangi bir ekonomik modeli piyasaya çıkaracağı oldukça düşük bir ihtimal.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons