iPhone'un Üretim Yeri Değişebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone’un Üretim Yeri Değişebilir

Arman Emyan
tarafından 27 Mayıs 2015 Çarşamba
Apple ve Foxconn'un işbirliği ile Çin bölgesinde üretilen iPhone ve iPad cihazlarının yakın bir zaman içerisinde Hindistan'da üretilebileceği gündeme geldi.
 

Yeni dedikodular arasında Apple’ın işbirliği içerisinde olduğu Foxconn ile yeni bir proje içerisine gireceği yer alıyor. Yapılan açıklamalara göre Foxconn Hindistan’da dev bir üretim ve montaj fabrikası açmak istiyor.

Apple’ın iPhone ve iPad modellerinin üretimi de bu fabrika açıldığı takdirde Çin yerine artık Hindistan’da yer alan bu dev üretim merkezinde gerçekleştirilecek.

Eğer bu değişiklik yaşanırsa Apple ciddi boyutta bir kazanç elde edebilir. Apple’ın Foxonn ile ortak projesi ile birlikte, yüksek nüfusa sahip ülkelerde daha fazla iPhone satışı gerçekleştirilebilir.

Google ise kısa bir süre önce Android One programı ile “5 milyar kullanıcı” açıklaması yaparak Hindistan’ı vurgulamıştı. Apple ise Google’dan önce davranarak Hindistan’daki bu gücü kullanmak istiyor.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons