Ipone 5 SE’ye Merhaba Demenin Zamanı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ipone 5 SE’ye Merhaba Demenin Zamanı

tarafından 24 Temmuz 2016 Pazar

 

Iphone 5SE’ye merhaba demenin zamanı

Tüm dünyanın merakla beklediği an artık çok çok daha yakın. Hepimiz; her yıl ki gibi Apple Firmasının yeni ürünlerini tanıtacağı tarihi, ne ürünlerini tanıtacağını, ne gibi özelliklerinin olacağını delicesine merak ediyoruz. İşte tam da böyle bir beklentideyken Apple Firması ile alakalı bu zamana kadar öngördüğü her şeyde haklı çıkan John Paczkowski bu senede bombasını patlattı ve piyasaya yeni tanıtımla alakalı bir kaç öngörüsünün bilgi verdi.

Bu sene ki tanıtımın normalde 15 Mart civarında bir tarihte olması beklenirken FBI davasından dolayı 22 Mart civarında bir tarihe ( 21 – 22 Mart ) çekildiğini belirten Paczkowski; ayrıca bu sene ki tanıtımda Apple Firmasının tekrar ufak ekranlı telefon üretimine geçme ihtimalinin de yüksek olduğunu da ekliyor. Yeni tanıtılacak olan ürünün isminin Iphone 5 SE ve ya Iphone 6 C olması düşünülüyor.

Yeni üretilecek model olacağını söylediği Iphone 5 SE için; 4 inç civarında ekranı olacağını ve 3D parmak izi okuma özelliğinin olmayacağını belirtti. Bu değişim; bu şekilde daha makul bir fiyatla daha geniş kesimlere hitap ederek daha fazla satış sağlayacağını beklediklerini düşündürtmüyor değil. Bildiğiniz üzere geçen sene Saatleri İleri Alma konseptiyle Apple Watch ilk defa piyasaya tanıtılmıştı. Bu sene piyasada saatin yeni versiyonu olan Apple Watch2 çıkarılması beklentisi mevcut.

Ayrıca Ipad modellerinin de yeni türü olacak olan “Ipad Air 3” ünde tanıtılacağı alınan bilgileri içerisinde yer alıyor. Yeni tanıtılacak olan Ipad Air 3’ün 9,7 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Apple firmasının yeni konseptleri arasında olan Ipad Pro ve Ipad Pencil ‘ında Ipad Air3 ile uyumlu olacağı beklentisi de piyasada mevcut.

Konuyu kapatmadan önce aklınızdaki bir takım merakları gidermekte de gerekir. Herkes Iphone 5SE ne alaka diye düşünebilir. Buradaki SE “Special Edition” un kısaltması oluyor. Yani özel sürüm anlamında. Büyük ihtimalle sınırlı sayıda üretilecektir. İnsanların daha fazla almak istemesi için güzel bir sebep gibi görünüyor.  Hadi hep beraber 22 Mart’ı iple çekmeye devam edelim.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons