iWork, iPhoto ve iMovie Artık Ücretsiz! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iWork, iPhoto ve iMovie Artık Ücretsiz!

Can Devecioğlu
tarafından 11 Eylül 2013 Çarşamba
Apple tarafında oldukça faydalı diyebileceğimiz iLife ve iWork paketleri yeni satılacak iOS cihazların içerisinde ücretsiz olarak sunulacak.
 

Apple’ın hem iOS hem de Mac OS X platformunda büyük kolaylıklar sağlayan yazılımları iWork ve iLife paketleri bilindiği üzere ücretli olarak satılan yazılımlardı. Ancak dün akşam düzenlenen etkinlikte Tim Cook, bu yazılımların yeni satın alınan iOS cihazlarla birlikte artık ücretsiz olacağını vurguladı. Şimdiye dek ücretli olarak satın alanlar hakkında ise bir bilgilendirme yapılmadı.

Zaten iMac ve Macbook satın alındığında iLife paketinin ücretsiz olarak sunulduğunu biliyoruz. Ancak iWork paketi de iLife kadar gerekli ve önemli. Yeni ürünlerinin içerisini daha fazla dolduran Apple bu sayede iOS cihazlara bir avantaj daha eklemiş oldu. Toplamda baktığımızda 100 TL’den daha fazlaya satın alınabilecek olan bu yazılımlar artık yeni iPhone’ların içerisinden ücretsiz olarak çıkacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons