Luxury'den Lüks Apple Watch Tasarımları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Luxury’den Lüks Apple Watch Tasarımları

Ufuk Atılgan
tarafından 13 Nisan 2015 Pazartesi
Luxury firmasından Apple'ın yeni akıllı saati Apple Watch için lüks tasarımlar geliyor. Göz kamaştıran Luxury Apple Watch tasarımları lüks kesime hitap ediyor.
 

Performans özellikleri ile büyük beğeni toplamayı başaran Apple Watch, elektronik cihazları daha farklı hale getirerek lüks bir yapıya büründüren Luxury tarafından yeniden tasarlandı. Apple Watch cihazını elmas ve altın işleyerek yeniden yaratan Luxury’nin hedefi yüksek gelirli kişiler.

Hali hazırda Apple Watch fiyatlarının zaten yüksek gelirli kişilere hitap etmesinden dolayı Luxury’nin lüks olan bir cihazı daha da lüks hale getirmesi bu saatlere sahip olabilmek için fazlasıyla yüksek bir bütçeye ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor.

Luxury Apple Watch saatlerini alabilmek için birkaç aylık maaşınızı ayırmanız gerekebilir. Elmas ve altın kaplı modeller fiyatlarından dolayı muhtemelen ünlü kesimler tarafından tercih edilebilecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons