MacBook, Magic Mouse ve Magic Trackpad Modelleri Touch ID ile Gelebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

MacBook, Magic Mouse ve Magic Trackpad Modelleri Touch ID ile Gelebilir

Ufuk Atılgan
tarafından 18 Şubat 2015 Çarşamba
Apple'ın hayatımıza iPhone 5s ile soktuğu parmak izi tanımlama sistemi Touch ID, Apple'ın yeni ürünlerinin bünyesinde de kullanılabilir olabilir.
 

iPhone 5S ile tanıştığımız parmak izi okuma sistemi Touch ID, MacRumors’un Tayvan merkezli haber kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Apple’ın yeni ürünlerinin tamamında aktif olarak kullanılabilir hale getirilebilir.

Bu haber ile birlikte MacBook Pro, MacBook Air, Magic Mouse ve Magic Trackpad modelleri üzerinde Touch ID yer alacağı belirtiliyor. Touch ID mekaniklerinin MacBook modellerinde Trackpad üzerinden çalışması bekleniyor.

Magic Mouse ve Magic Trackpad’de ise doğrudan yüzeye entegre edilmiş şekilde gelebileceği söyleniyor. Konsept tasarımları sızan 12 inçlik MacBook Air’ın henüz alt kısmında böyle bir özellik için boş yer olmaması akıllara Trackpad fikrini getiriyor.

Magic Mouse ve Magic Trackpad için ise henüz belli başlı güvenlik sıkıntıları olduğundan dolayı Touch ID sisteminin yakın tarihte gelemeyeceği söyleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons