Microsoft'tan iPad'ini Getirene Surface İçin İndirim Kampanyası | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft’tan iPad’ini Getirene Surface İçin İndirim Kampanyası

Can Devecioğlu
tarafından 15 Eylül 2013 Pazar
Microsoft, Surface tabletlerin satışlarını arttırmak için bir kampanya başlattı. Çalışır vaziyetteki iPad 2 ve üzeri iPad modellerini getirenlere 200 dolar değerinde indirim çeki verilecek.
 

Tablet bilgisayar pazarında umduğu başarıyı elde edemeyen Microsoft, Surface tabletlerinin satışı için yeni bir yönteme başvurdu. Şimdilerde Surface 2 için çalışmalara başladığına dair söylentileri ortaya çıkan Microsoft, iPad 2 ve üzerindeki iPad modellerine, Surface için hediye çeki veriyor.

İlk önce Windows RT işletim sistemli ve ARM tabanlı Surface tabletlerden büyük bir başarısızlığa uğrayan Microsoft, Surface Pro ile yaralarını biraz sarabilmişti. Ancak anlaşılan o ki satış rakamları halen daha yetersiz seviyede. iPad 2 ve üzerindeki iPad modellerini getiren kullanıcılara 200 dolar indirim sunan Microsoft, kullanıcıların gözünde Surface’ın cazibesini arttırma peşinde.

Ekim ayının sonuna kadar geçerli olan bu kampanya ile Surface satışlarını arttırmayı hedefleyen Microsoft için kampanyanın pek iç açıcı olmayabileceğini söyleyelim. Çünkü iPad 2 ve üzerindeki modellerin ikinci el satış fiyatı 200 doların zaten çok üzerinde. Üstelik indirim çeki için getirilecek iPad’lerin çalışır vaziyette olması gerekiyor.


Toplam 1 Yorum Var

  1. ercan gülmez dedi ki:

    tşkler 🙂

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons