Skype'a Apple Watch Desteği Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Skype’a Apple Watch Desteği Geldi

Arman Emyan
tarafından 27 Nisan 2015 Pazartesi
Microsoft, iOS platformunda yer alan popüler uygulamaları için Apple Watch desteği sunuyor. Uygulamalar arasında Skype, PowerPoint ve OneDrive yer alıyor.
 

Teknoloji devi Microsoft, iOS platformundaki uygulamaları için Apple Watch desteği sunuyor. Şirketin güncellediği uygulamalar arasında en fazla dikkat çeken ise Skype oluyor. Skype dışında PowerPoint ve OneDrive uygulamaları da yer alıyor.

Microsoft’un resmi blog sayfasından yapılan açıklamalara göre, bu üç uygulamanın yeni sürümlerinin resmi olarak Apple Watch desteği alacağı açıklandı. Skype uygulamasının Apple Watch versiyonunda sesli mesaj, hazır cevap ve emoji kullanımı kullanıcılara sunuluyor.

OneDrive ve PowerPoint uygulamaları da bulut ortamındaki verilere erişim, fotoğrafların OneDrive depolama alanından Apple Watch üzerinden görüntülenebilmesi gibi özellikler sunuyor.

Apple’ın 3 günde 1 milyon ön sipariş sayısına ulaşan akıllı saati için ilerleyen günlerde Microsoft’un diğer uygulamaları da güncellemesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons