Türk Telekom’dan İkili Cihaz Kampanyası | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Türk Telekom’dan İkili Cihaz Kampanyası

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Türk Telekom’dan İkili Cihaz Kampanyası

 

turk-telekomdan-ikili-cihaz-kampanyasi

Türk Telekom müşterilerine yeni bir fırsatla geliyor. İkili cihaz kampanyası ile iki adet akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Operatörlerin sunduğu cihaz kampanyaları sayesinde kullanıcılar kontratlı ve tarifelerine ek ödemelerle tablet, cep telefonu gibi cihazlara sahip olabiliyor. Bu fırsatlara bir yenisini daha ekleyen Türk Telekom, Apple, HTC, Samsung, Sony ve LG markalı telefonlarda kampanya başlattı.

Bu cihazlardan belirtilen modellerde bir adet telefon alana ikinci bir telefon daha alma hakkı tanınıyor. Samsung Galaxy A serisinden 2 adet cihaz alan müşteriler 384 liralık bir indirime de sahip olabilir. Kendinize alacağınız bir ürünle birlikte sevdiklerinize de bir telefon alabilirsiniz. Üstelik beklemeden ve avantajlı, özel indirimler ve ödeme koşulları ile birlikte bu şansa sahip olabilirsiniz. Türk Telekom’a özel ikili cihaz fırsatını 24 ay sözleşmeyle yakalayın. 4.5G uyumlu akıllı Android telefonlara kolayca sahip olun, sevdiklerinize güzel bir jest yapmış olun. Üstelik tarifeye ek ödeme koşullarının yanı sıra internet paketli fırsatlar ya da taksit planını kendinizin belirleyeceği bir ödeme çizelgesi ile bütçenizi siz ayarlayabilirsiniz. Samsung Galaxy A serisinden A3 modeli tercih ederseniz ve ikinci cihazı Galaxy A3, A5 ya da A7 model seçerseniz, ikinci ürün için tam 384 TL’lik bir indirim yapılıyor.

Aynı şekilde A5 alanlar diğer A serisi cihazlarda ve yine A7 modelini tercih edenler diğer A serisi cihazlarda aynı indirime sahip olabilir. El yakmayan fiyatlar, en iyi ödeme planları ve kaliteli cihazlar ile artık herkes çifter akıllı telefon sahibi olacak. Çift sim kart desteği, 5 MP selfie ön kamerası, etkileyici tasarımı, geniş hafızası, farklı renk seçenekleriyle Samsung Galaxy A serisi telefonlara bayılacaksınız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons