Ucuz iPhone'un İsmi Belli Oldu : iPhone 5C | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ucuz iPhone’un İsmi Belli Oldu : iPhone 5C

Can Devecioğlu
tarafından 29 Temmuz 2013 Pazartesi
Akıllı telefon pazarının geleneksel markası Apple'ın uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleri ile dikkat çekeceği ileri sürülen modeli iPhone 5C'nin kutu tasarımı ortaya çıktı.
 

Uzun zamandır devam eden uygun fiyatlı iPhone dedikodularında artık sona yaklaşıldı. Geçtiğimiz 1 ay içerisinde hakkında çokça dedikodunun ortaya çıktığı uygun fiyatlı iPhone modelinin şimdi de kutu tasarımı olduğu iddia edilen bir fotoğraf göründü.

Plastik kasaya sahip olduğunu önceki haberlerimizde dile getirdiğimiz uygun fiyatlı iPhone modeli şimdiye kadar iPhone Lite adıyla anılıyordu. Ancak plastik kasayla birlikte alternatif renk seçenekleri sunacağı tahmin edilen cihazın isminin iPhone 5C olacağı artık neredeyse kesinleşti. C harfinin anlamının ise Color olduğu tahmin ediliyor. Yukarıda kutu tasarımını görebileceğiniz iPhone 5C kutusu, alıştığımız gibi kartondan yapılmamış. Daha çok iPod cephesinden alıştığımız plastik hammaddeden ve oval köşelere sahip bir yapı söz konusu.

Bu sonbaharda iPhone 5S, iOS 7 ve Mavericks işletim sistemiyle birlitke tanıtılacağı tahmin edilen iPhone 5C modeli, uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleri ile akıllı telefon pazarında iddialı ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkacak.

iPhone 5C’nin fotoğrafları için buradaki haberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı iPhone 5C’nin tasarımı hoşunuza gitti mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons