Ucuz iPhone'un Plastik Kasası Görüntülendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ucuz iPhone’un Plastik Kasası Görüntülendi

Tufan Yıldız
tarafından 2 Temmuz 2013 Salı
Apple'ın ucuz iPhone üreteceği söylentileri uzun zamandır gündemden düşmüyor. Ucuz iPhone'a ait olduğu iddia edilen plastik kasanın görüntüleri Çin'de ortaya çıktı. Detaylar haberimizin devamında.
 
plastik ucuz iphone

Teknoloji devi Apple’ın plastik kasaya sahip ucuz iPhone üreteceği dedikoduları uzun süredir gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Apple cephesinden konu ile ilgili herhangi bir olumlu yada olumsuz bir açıklamada gelmemesi dedikoduların gerçek olduğunu doğrular nitelikte.

Konu ile ilgili yeni bir görsel Çin’de ortaya çıktı. Görselin kaynağının bir Foxconn çalışanı olduğu iddia ediliyor. Görsellerde yeşil plastik kapağa baktığımızda cihazın kamera, mikrofon ve LED flaş deliği dikkatleri çekiyor. Ucuz malzemeden üretilmesi beklenilen cihazın görselleri bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha öncelerden Apple ürünlerinin tanıtılmasından önce çıkan görsellerin hemen hemen hepsinin doğru çıkması, Apple’ın gerçektende ucuz iPhone üreteceği dedikodularını güçlendiriyor.

Son zamanlarda kötü günler geçiren firma, pazar payını arttırmak adına ucuz iPhone’u piyasaya sürmesi mantıklı bir adım gibi görünsede iPhone isminin kalitesinde düşüklük gerçekleşeceği aşikar.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons