Ünlüler Apple Watch'a Yoğun İlgi Gösteriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ünlüler Apple Watch’a Yoğun İlgi Gösteriyor

Arman Emyan
tarafından 11 Nisan 2015 Cumartesi
Ön siparişleri açılan Apple Watch, ünlülerin kollarını süslemeye devam ediyor. Ön sipariş verenlerin saatlerine ulaşma tarihleri ise 24 Nisan olarak belirlendi.
 

Apple’ın akıllı saati Apple Watch, tanıtımı yapıldığı günden beri bütün teknoloji dünyasının ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Çeşitli modellere ve fiyat aralıklarına sahip olan Apple Watch, 10.000 dolarlık Apple Watch Edition ile ünlüler tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Geçtiğimiz günlerde Pharrell Williams’ın Instagram hesabında kullanılır halde gördüğümüz Apple Watch, bugünlerde ise Drake ve Katy Perry’nin kolunda karşımıza çıkıyor. 10 bin dolarlık fiyatı ile insanları şaşırtan Apple Watch Edition, bu fiyatı ile yalnızca ünlüler tarafından ilgi görmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Apple Watch’un normal versiyonlarını alacaklardan daha farklı muamele göreceği söylenen insanların haberini de geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Bu durum işin içine ünlüler de girdiği zaman daha da farklı bir hal alıyor. 24 Nisan tarihinden önce bu kadar çok kullanıcıya Apple Watch Edition’ın sunulmuş olmasının büyük bir promosyon olduğu söylentileri de çeşitli mecralarda konuşulan konular arasında yer alıyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons