Yandex iOS Uygulaması Yenilendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex iOS Uygulaması Yenilendi

Arman Emyan
tarafından 4 Nisan 2015 Cumartesi
Yandex'in iPhone cihazları için sunduğu Yandex.Mail uygulaması güncellendi. Arayüz güncelleme ile birlikte tamamen yenilendi ve kullanıcılara daha pratik bir e-posta deneyimi sunuldu.
 

iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirilen Yandex uygulaması baştan aşağıya yenilendi. Yeni bir arayüze kavuşan Yandex uygulaması, kullanıcılara pek çok farklı özellik sunuyor. iPhone için geliştirilen Yandex.Mail’in ana ekranından e-postalar için tasarlanan özel bölümden hızlı ve pratik bir şekilde e-posta hesabınızı kontrol edebiliyorsunuz.

E-posta ayarları, gelen kutusu ve diğer kutular, arama butonu gibi pek çok özelliğe sadece tek bir dokunuş ile ana ekran üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Artık Yandex.Mail uygulaması kullanarak bir e-posta silmek, çöp kutusuna göndermek, okundu olarak belirlemek için e-postanın üzerine gelerek sola kaydırmanız yeterli olacak.

Böylelikle e-postalarınız tamamen düzenli bir şekilde durabilecek. iPhone için yenilenen Yandex.Mail ayrıca size gelen e-postayı açmadan, içerisindeki görseli de görebilme imkanı sağlıyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons