Asus ZenFone 2 Son Model Akıllı Telefonlar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Asus ZenFone 2 Son Model Akıllı Telefonlar

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

Asus ZenFone 2 Son Model Akıllı Telefonlar

 

asus-zenfone-2-akilli-telefonlar

Telefonlar hayatımızın en değerli parçalarından birisi demektir. Bizlere sevdiklerimiz ile dakikalarca konuşma, mesajlaşma, whatsapp ile bağlantı kurma, internetten yararlanma ve değişik uygulamalarını tanıma şansını veriyor. Günlük yaşantımızın temel parçaları olan telefonları sevmeyenler yoktur. Özellikle teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde, yeni değişik nesil son sürüm ürünler ile tanıştırıyor, her gün değişik bir uygulama ve özelliklerinden sınırsız bir şekilde paylaşma hakkını kendimizde buluyoruz. Bu da bizler için mutluluk verici ve ulaşım ve iletişim için ideal bir ürün olmaya devam ediyor. Özellikle son uygulamalarda yol haritasını bizlere sunan, navigasyon hizmetini sağlayarak gideceğimiz adresi daha kolay bir şekilde bulma şansını tanıyan akıllı telefonların sosyal yaşantımıza kattığı değerleri saymak ile bitiremeyiz.

Bunun için planlı olmak ve en iyisine sahip olmasını bilmemiz bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Asus ZenFone 2 modeller 2016 yılına damgasını vuran son yenilikçi teknolojik ürün olarak vitrinleri süslemektedir. Alacağınız telefonun sizlerin yaşantısında farklılıklar yaratacağını da sakın unutmayınız. Asus modelli akıllı telefonların özelliklerinin neler olduğunu merak ediyorsunuz? Dilerseniz sizleri bu özellikler hakkında engin bilgilerden bahsedebilir, sizleri doğru bir şekilde yönlendirebiliriz. Asus ZenFone 2 model akıllı telefonlarda şu yeni özellikler bulunmaktadır.

• Asus ZenFone 2 modelinde var olan gücü 2.3/1.8 Ghz hızında sizlere sunmaktadır. • 64 bit intel atom işlemciden ele alınan bu model, GM RAM modeline göre daha yüksek performans sağlıyor. • Oyun deneyiminde diğer uygulamalara göre 7 kat kadar performansını hızlandırırken, oyun indirme işlemlerinizde telefonlarınıza indirdiğiniz kaynağın güvenli olup olmadığını önceden size bildiriyor. Siz bu bildirime göre oyun indirebiliyor bu sayede telefonunuzun güvenliğini sağlamış oluyorsunuz. • 13 MG pixel master kamerası ile görüntü kalitesini en iyi şekilde sizlere sunuyor. Artık resimleriniz istediğinizden daha net ve kaliteli performansa sahip durumdadır. • f/2.0 diyafram lensi sıfır olum,denkanşör gecikmesi ile sizlerin daha etkili ve kalıcı resimler çekmenizi sağlıyor. Böylece resimlerinizde o netliği en iyi şekilde sağlamış oluyorsunuz. Güvenilir arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile Asus ZenFone 2 modellerine sahip olabilirsiniz .

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons