Asus ZenFone 3’e Yeni Bir Güncelleme | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Asus ZenFone 3’e Yeni Bir Güncelleme

tarafından 31 Ocak 2018 Çarşamba

 

Asus ZenFone 3’e Yeni Bir Güncelleme

Asus ZenFone 3’e Yeni Bir Güncelleme başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi sitemizde açıklayıcı bir şekilde sunmaktayız.

Satış rakamlarında istenilen rakamlara ulaşılmamasına rağmen ülkemiz gibi telefon pazarının pahalı olduğu ülkelerde güzel bir seçenek olan ZenFone 3, kullanıcılarını üzmeyerek Android Oreo’ya geçiş yapmaya başladı. Asus bu güncelleme için kullanıcıların telefonlarında en az 1.5 GB’lık boş depolama alanı bırakmasını istedi.

Asus ZenFone 3, 5.2 inç ve 5.5 inç ekran boyutlarında olacak şekilde iki farklı modele sahip. Özellikle fiyat/performans telefon arayanlar arasında sıklıkla tercih edilen Asus, ZenFone serilerine yaptığı uzun süreli yazılım desteği ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Asus, muhtemelen Android 8.0 Oreo ile birlikte ZenFone 3’ün son işletim sistemini yayınladı. Önümüzdeki sene bu telefonun yeni güncellemeler alması beklenmiyor.

Güncelleme ile birlikte pek çok yenilik gelirken, Minimove, Photocollage ve Do It Later gibi kullanılmayan uygulamaları kaldıran şirket, bu sayede telefonda yer açmayı hedefliyor. Eğer siz de Asus ZenFone 3 sahibiyseniz otomatik güncellemeyi 1 hafta içerisinde alabilirsiniz. Ayrıca bu kadar beklemek istemiyorsanız Ayarlar – Hakkında – Sistem Güncelleştirme kısmından yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons