Asus Zenfone Selfie Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Asus Zenfone Selfie Geliyor

Arman Emyan
tarafından 29 Mayıs 2015 Cuma
Asus, Zenfone modellerinin başarısının ardından 2. nesil Zenfone'u 16 Haziran'da tanıtmaya hazırlanırken yeni telefonlarını da kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.
 

Asus, Padfone serisi ile büyük bir başarısızlık yaşamıştı. Ağır eleştirilerin hedefi olan Asus ise dersine iyi çalışarak Zenfone modelleri sayesinde yeniden doğmayı başarmıştı.

Intel ile ortaklığından sonra Asus, çeşitli fiyatlara sahip ve farklı ekran boyutlarında cihazları ile büyük bir kitleye ulaşmayı başardı.

Telefon modellerinin geniş kitlelere ulaşabilmesindeki en büyük sebep ise fiyatıydı. Asus Android ekosisteminin ilk 4 GB RAM’e sahip cihazı Zenfone 2’yi de Şubat ayında MWC etkinliğinde tanıtmıştı.

Yeni haberlere göre, Zenfone modelleri gelişmeye devam edecek gibi gözüküyor. Selfie çekimlerin popüler olması ise Asus’un yükselmesi için iyi bir avantaj olacak. Asus bu popülerlikten yararlanarak 13 megapiksellik LED flaşlı bir Zenfone Selfie modeli üretmeye başlamış durumda.

Selfie odaklı cihazın önümüzdeki haftalarda resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons