Asus Zenfone2 İncelemesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Asus Zenfone2 İncelemesi

tarafından 4 Temmuz 2016 Pazartesi

 

ASUS ZENFONE 2 İNCELEMESİ

Kaliteli bir marka olan Asus’ un son çıkan telefonu Asus Zenfone 2 hakkında küçük bir inceleme yaptık ve inceleme sonuçlarını sizlere bu makale ile aktarıyoruz. Asus Zenfone 2 nasıl bir telefon gelin birlikte inceleyelim;

Asus Zenfone 2 tasarım konusunda çok başarılı bir telefon ve daha önce çıkan Zenfone 5 ve Zenfone 6’ ya benzer bir tasarım çizgisinde. Telefon renk seçenekleri de oldukça zengin ve başarılı. Şık görünümler getiren renkler; siyah, beyaz, altın, kırmızı ve gri renk seçenekleri oldu.

Ekran olarak 5.5 inç bir ekrana sahip olan telefon için geniş bir telefon demek mümkün. Ayrıca 152 x 77 mm genişliğe sahip Asus Zenfone 2 kalın bir yapıya sahip. Asus Zenfone 2  170 gram ağırlıkta.

Arka kapak kısmının kavisli olması sebebiyle elinize tamamen oturuyor ve kolay bir kullanım sağlıyor.

Telefon tuşlarının yerleri konusunda bir sıkıntı mevcut; güç butonu telefonun üst kısmına konuşlandırılmış ve telefon büyük olduğu için erişilmesi zor. Ama bu durum çok büyük bir dezavantaj değil sonuçta son zamanlarda çıkan büyük başka telefonlarda da bu özelliği görüyoruz ve kullanıcıların bu alanda şikayetleri olmadıklarını duyuyoruz.

 

Asus Zenfone 2 de IPS panel kullanılmış. Bu da görüntü açısından ve şarj kullanımı açısından büyük avantajlar sağlıyor.

Asus Zenfone 2 batarya olarak 3000 mAh batarya seçilmiş. Ayrıca hızlı şarj edilebilmesi de bizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Asus Zenfone 2 de oyunları çok güzel ve takılmadan oynayabilirsiniz. İşlemci hızı 2.4 Ghz ve İntel Atom Z3580 işlemci bulunuyor.

Gelelim Asus Zenfone 2 nin kamera özelliklerine. Asus Zenfone 2 de kamera olarak 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunmaktadır. Ek olarak Asus Zenfone 2 de çift tonlu led flaş bulunmaktadır.  Düşük ışıklarda bu şekilde başarılı çekimler yapabilirsiniz. Bazı modlar kamera kullanımında karşınıza çıkıyor ve bu modlar, HDR, panorama, panasphere gibi pek çok mod çeşididir.

Performans açısından güzel bir yerde olan Asus Zenfone 2 kamera çekimleri ve görüntü kalitesi açısından da üst sıralarda yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons