Dokunmatik Ekranlı T-Shirt Konsepti Geleceğin Teknolojisi Olma Yolunda | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dokunmatik Ekranlı T-Shirt Konsepti Geleceğin Teknolojisi Olma Yolunda

Can Devecioğlu
tarafından 16 Şubat 2013 Cumartesi
Under Armour isimli spor markası tarafından hazırlanan konsept bir videoda, dokunmatik ekrana sahip kıyafet göze çarpıyor. Geleceğin teknolojisi bu olabilir mi?
 

Akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, işletim sistemine sahip akıllı saatler hayatımızın her alanında yer alsa da henüz hala vazgeçilmez sayılmazlar. Under Armour isimli spor markası tarafından hazırlanan bir videoda daha önce görülmemiş bir teknolojiden bahsediliyor. Henüz ürün gerçek hayata tabii ki geçirilmiş değil ancak geleceğin teknolojisi olarak işaret edilen, dokunmatik yüzeyli kıyafetler, özellikle spor severlerin merakla beklediği bir ürün olarak dile getiriliyor.

İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Kıyafetin kolunda yer alan dokunmatik yüzey, akıllı telefon ve tablet bilgisayarla senkronize olarak sportif faaliyetlerde vücudunuzdan bazı bilgiler alabiliyor. Nabız, kan basıncı, süre, adım sayısı gibi bilgilere anında ulaşarak verimizini en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlayan konsept ürünün geleceğin en iyi teknolojisi olacağı iddia ediliyor. Piyasada zaten Armour39 isimli bir ürünle bu alandaki ilgilerini belli eden firmanın önümüzdeki yıllardaki faaliyetlerini merakla takip edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons