BlackBerry Z10 Teknosa ve Operatörler Tarafından Satılacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

BlackBerry Z10 Teknosa ve Operatörler Tarafından Satılacak

Can Devecioğlu
tarafından 21 Şubat 2013 Perşembe
Geçtiğimiz ay New York'ta düzenlenen bir etkinlikte tanıtılan BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu BlackBeryr Z10, Mart ayıyla birlikte Türkiye'de yüzlerce satış noktasında raflardaki yerini alacak.
 

30 Ocak tarihinde New York’ta düzenlenen bir etkinlikle duyurulan BlackBerry 10 işletim sistemi ve bu işletim sistemiyle birlikte BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10 modelleri de etkinlikte öne çıkmıştı. BlackBerry’nin tamamı dokunmatik ekrandan oluşan ön yüzeye sahip ilk akıllı telefonu olan BlackBerry Z10 ise etkinlikte ve etkinlik sonrasında oldukça konuşuldu. Ülkemizde de hatrı sayılır bir satış ağına sahip olan Blackberry, söz konusu yeni modelleri geçtiğimiz akşam İstanbul’da düzenlenen Türkiye lansmanında tekrar tanıttı.

Tabii cihazın tanıtılmasının yanı sıra kullanıcıların merak ettiği, BlackBerry Z10 modelini nerelerden satın alabilecekleri. İlk olarak etkinlik sırasında Turkcell’in resmi Twitter hesabında yaptığı duyuruyu sizlere BlackBerry Z10, Turkcell Bayilerinde Satılacak başlığında aktarmıştık. Daha sonra ise etkinlikten yaklaşık 1 hafta sonra Avea, resmi internet sitesinde BlackBerry Z10 için ön talep toplaya başlamıştı ve bu bilgiyi de sizlere Avea, BlackBerry Z10 İçin Ön Talep Alıyor başlığında aktarmıştık. Türkiye’de yapılan tanıtımda Vodafone’un da BlackBerry Z10 satışına sözleşmeleri paketlerle başlayacağını öğrenmiş olduk.

Anlaşıldığı üzere yeni BlackBerry Z10, ülkemizeki 3 operatöründe desteği ile sözleşmeli paketlerle veya arzu edenler için peşin fiyatına satışa sunulacak. Buna ek olarak Teknosa ile yapılan anlaşma sonucunda yüzlerce mağazası bulunan perakende satış zinciri Teknosa’da da BlackBerry Z10 modeli bulunabilecek.

Cihazın Türkiye fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi ancak Mart ayından itibaren ülkemizdeki birçok noktada BlackBerry Z10’u raflarda görebileceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons