Canon Lifecake'i Satın Aldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Canon Lifecake’i Satın Aldı

Ufuk Atılgan
tarafından 19 Mayıs 2015 Salı
Canon, ebeveynlerin çocuklarına ait fotoğraflarını kronolojik sıralamaya göre kaydederek paylaşabildiği Lifecake uygulamasını satın aldı.
 

Canon, ebeveynler tarafından büyük bir ilgi gören fotoğraf paylaşma uygulaması Lifecake’i satın aldığını duyurdu. Canon, satın alma ile birlikte hangi cihaz ile çekilmiş olursa olsun, her bir fotoğrafın parçası olma tutkusunu hayata geçirmeye çalışıyor.

Ebeveynlere yönelik paylaşım uygulaması olan Lifecake, fotoğrafları kronolojik bir kayıt sıralamasında tutuyor ve fotoğrafları diğer aile bireyleri ile paylaşmanızı sağlıyor. Tüm ailenin akıllı telefonları, tablet bilgisayarları basılı şekilde fotoğraf defterlerinden aile fotoğraflarını görüntüleyebiliyor.

Canon satın alma işlemi ile ilgili olarak, “Artık eski dönemlere göre daha fazla cihazdan yararlanarak daha fazla fotoğraf çekiyoruz. Fotoğraf sayısının artması ise karışıklığa ve fotoğrafların kaybolmasına yol açabiliyor. Fakat bu uygulama ile birlikte artık fotoğraflarınız düzenli bir şekilde elinizde olacak.” açıklamasını yaptı.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons