Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti

Ufuk Atılgan
tarafından 23 Şubat 2015 Pazartesi
Ünlü firma Dell, Bitcoin ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılar için Amerika dışında da hizmet sunmaya başladı. İngiltere ve Kanada'da Bitcoin kullanımı başlıyor.
 

Dünyanın en büyük modası haline gelen sanal ödeme seçeneği Bitcoin güçlenerek yoluna devam ediyor. Yasadışı mecraların ödeme ve satın alımları konusunda Bitcoin tercih edilmesi sebebi ile adı sürekli kötüye çıkan Bitcoin artık ünlü firmalar tarafından da desteklenmeye başladı.

Dell geçen Temmuz ayında ilginç bir girişime imza atarak Amerika Birleşik Devletleri’nin genelinde kişisel ve kurumsal ödemelerin Bitcoin üzerinden yapılması için harekete geçmişti. Ödeme seçeneği sayesinde karlı hale geçen Dell, yeni yaptığı duyuru ile Bitcoin kullanımını genişlettiğini belirtti.

Artık Bitcoin ödeme seçeneği Dell için yalnızca ABD bölgesinde geçerli olmayacak. İsteyen kullanıcılar Kanada ve İngiliz bölgesinden de Bitcoin sanal para kullanarak Dell ile alışveriş yapabilecekler.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons