Adobe’den Mavi Ay Çekim Tavsiyeleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Adobe’den Mavi Ay Çekim Tavsiyeleri

tarafından 31 Ocak 2018 Çarşamba

 

Adobe’den Mavi Ay Çekim Tavsiyeleri

Adobe’den Mavi Ay Çekim Tavsiyeleri başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi sitemizde açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Adobe Creative Cloud’un ürün yönetim müdürü olan Bryan O’Neil Hughes, Süper Kanlı Mavi Ay’ın güzel bir fotoğrafını çekmek için dikkat edilmesi gereken noktaları açıkladı. Hughes’a göre iyi bir fotoğraf çekmek için öncelikle fotoğraf makinenizi sabitlemeniz gerekiyor.

Eğer fotoğraf becerilerinize gerçekten güveniyor ya da fotoğraf üzerinde sonradan düzenleme işlemleri gerçekleştirmeyi planlıyorsanız, Hughes, en iyi ham resimleri kaydetmek için minimum ışık kirliliğinin bulunduğu bir yere geçmenizi tavsiye ediyor.

Eğer fotoğraf makineniz manuel ayarlara sahipse çok iyi; ISO ayarını 1600’ün altına getirin ve objektifi kısmen ya da tamamen açın, böylece çok daha ayrıntılı bir Ay fotoğrafı çekebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafı uzaktan kumanda ya da zamanlayıcı ile çekmek her zaman daha iyi sonuç verir.

Sonuçta Hughes bir Adobe Creative Cloud yetkilisi. Dolayısı ile çektiğiniz görüntüleri düzenlemek için Lightroom CC yazılımını kullanmayı öneriyor. Fakat siz, mevcut imkanlar ve yeteneğiniz ışığında istediğiniz programı kullanabilirsiniz.

Çarşamba gecesi Süper Kanlı Mavi Ay’ın fotoğrafını çekmeyi düşünüyor musunuz?

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons