Araç Takip Sistemlerinin Firmalar İçin Önemi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Araç Takip Sistemlerinin Firmalar İçin Önemi

Tufan Yıldız
tarafından 18 Şubat 2015 Çarşamba
Araç takip sistemleri lojistik, nakliye ve rent a car sektöründe hayati bir rol oynuyor. Araç takip sistemlerinde Turuncu Araç Takip firması ön plana çıkıyor.
 

Gün geçtikçe gelişen teknoloji insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik ilerliyor. Araç takip sistemleri bu anlamda bir çok firmanın işlerini kolaylaştırmaktadır. Büyük bir araç filosuna sahip olan firmalar araç takip sistemleriyle uydular aracılığıyla araçlarının konum, hız gibi bir çok bilgiye rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Araç takip sistemleri, lojistik şirketleri arasında en çok tercih edilen teknolojik ürünler arasında yer almaktadır. Araç takip sistemi olan bir aracın şoförü hızına, gittiği güzergaha ve gideceği yere zamanında gitmeye daha çok dikkat etmektedir.

Peki araç takip sistemi nasıl çalışır?

Araç takip sistemi, araçlara yerleştirilen SIM kartlı cihaz sayesinde GPS uydularıyla bağlantı kurmaktadır. Mobil veri aracılığıyla Google Maps ve benzeri harita uygulamalarıyla kullanıcı araçlarının konumunu görebilmektedir.

Araç takip sisteminin artıları nelerdir?

Firmalar çalışanlarına araçlarını teslim etmektedir. Durum böyle olunca çalışanlar bu durumu suistimal edebiliyorlar. İzinsiz gezi ve kullanım durumları söz konusu oluyor. İzinsiz gezi ve kullanımlar firmalar için ufak gibi görünse de yıllık yakıt maliyetlerini oldukça arttırmaktadır. Araç takip sistemleri bu durumun önüne geçen tek çözüm yolu olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca şirket çalışanları gereksiz mola, rota dışı kullanım sorununa ve personelinin verimliliğini arttırma da yine aynı şekilde araç takip sistemi çözüm olmaktadır.

Rent a Car firmaları, müşterilerini takip etmek ve araçlarının çalınmalara karşı koruma açısından araç takip sistemlerini tercih etmektedir. Firmalar için hayati bir rol üstlenen araç takip sistemleri için doğru firmayla çalışmakta en önemli unsurlardan birtanesi diyebiliriz.

Geciken gönderilerin bir kısmı kaza, trafik gibi durumlardan dolayı kaynaklansa da gecikmeler çoğu zaman sürücü tarafından kaynaklanmaktadır. Araç takip sistemi olan aracın sürücüsünün daha dikkatli ve istikrarlı olmasını sağlayan araç takip sistemleri, firmaların iş aksaklıklarının da önüne geçiyor.

Alanında başarılı olan Turuncu Araç Takip firması müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler vermektedir. Filolara, Rent a Car firmalarına göre çözümler üreten firma rakiplerine göre bir adım önde olmaktadır. İstanbul içerisinde bulunan müşterilerine 20 dakikada montaj hizmeti sağlayan Turuncu Araç Takip, en uygun fiyatları müşterilerine sunuyor.

Onlarca mutlu müşteri referansıyla Turuncu Araç Takip, sizler için en doğru adres olduğunu ortaya koymaktadır. Siz de araçlarınıza araç takip sistemi taktırmak istiyorsanız www.turuncuaractakip.com.tr adresinden Turuncu Araç Takip firmasıyla iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons