Avast Free Antivirüs Programının Özellikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Avast Free Antivirüs Programının Özellikleri

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Avast Free Antivirüs Programının Özellikleri

 

avast-free-antivirus-programinin-ozellikleri

Windows, MAC ve Android işletim sistemleri için geçerli olan ücretsiz (free) antivirüs programı Avast hakkında detaylı bilgiler. Gerçek zamanlı koruma sağlayan Avast, ödüllü bir virüs tarama programıdır. Kişisel ve kurumsal paketleri mevcut. VirusLab laboratuarı kodların zararlı ya da güvenli olup olmadığını anında tespit eder. Zararlı kodlara aşı geliştiren teknolojisi, Avast ile korunan cihazlara gönderilir. En yeni virüs saldırılarına karşı cihazınızı güncel olarak korur. İşlemler gün boyu her an tekrarlanır.

Avast antivirüs ile günde yaklaşık 50 milyon saldırıdan korunuyorsunuz. SmartScan akıllı taraması sayesinde tek bir tıkla cihazınızın en önemli parçaları taranıyor. Virüs kontrolü yapar, ev ağını tarar, istenmeyen sitelere yönlendirmeyi önler, yazılım günceller, parolalarınızı güven altına alır, performans taraması gerçekleştirir. PC için güvenlidir. Ücretsizdir. İndirmesi, kurması ve kullanması basittir. Kurulum için Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP işletim sistemi ile 512 MB RAM ve 2 GB sabit disk alanınızın olması yeterlidir.

Avast Free Antivirüs, sistemi yormaz ve yavaşlatmaz. Profesyonel şekilde arka planda çalışır. SecureLine ile çevrim içi gönderdiğiniz ve aldığınız şeyleri şifreleyip gizliliğinizi koruyun. Bilgisayarınızın performans ve hızını artırmak için Cleanup ile disk alanını boşaltın. Passwords tek şifre ile tüm şifrelerinizi tek çatı altında koruyun. Browser Cleanup ile tehlikeli tarayıcı araç çubuklarından korunun. Avast, küçük ve büyük işletmeler için üstün özelliklere sahiptir.

Mobil ve ev ağı koruması için de idealdir. En yeni teknoloji ile siber saldırılara karşı en iyi koruma performansına sahip bir antivirüs programıdır. Çok sayıda özelliğe sahip olarak yenilenen yazılım, sisteme yük bindirmez. Kötü amaçlı yazılımlar, trojan, Truva atı ve virüslere karşı gündemde olmayan tehlikelerden bile cihazınızı korur.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons