Baymakservisi.net den Büyük Kampanyalar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Baymakservisi.net den Büyük Kampanyalar

Tufan Yıldız
tarafından 30 Mayıs 2015 Cumartesi
Baymakservisi.net firmamızın sizlere sunduğu mükemmel faaliyetler hakkında bilgi almak ister misiniz? Baymak Servisi olarak siz değerli tüketicilerimizi her anlamda düşündüğümüzü sunduğumuz kampanyalar gereği dile getirmek istedik ve bu sebeple de huzurlarınıza çıktık.
 

Baymakservisi.net firmamızın sizlere sunduğu mükemmel faaliyetler hakkında bilgi almak ister misiniz? Baymak Servisi olarak siz değerli tüketicilerimizi her anlamda düşündüğümüzü sunduğumuz kampanyalar gereği dile getirmek istedik ve bu sebeple de huzurlarınıza çıktık. İşimizi uzmanına bırakıyor olmamız sebebi ile ve teknik açıdan da mükemmeliyeti önemsediğimiz için her daim farklı hizmetler sunmayı ödev kabul ediyoruz. Sizlere bu amaçla Baymak Servis olarak uzman ekibimizle yardımcı olarak huzurlarınızdan bir gün olsun ayrılmıyoruz ve teknik anlamda yaşanılan sorunlar ne olursa olsun beklediğiniz şekilde faaliyetler sunuyoruz. Sizleri düşünerek hazırladığımız kampanyalarımızı da öne sürmek isteriz. Dilerseniz bu özel kampanyalar hakkında hem bilgi almak için hem de yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

baymak servisi

Baymak Servisi’nden Sizlere Sunulan Mükemmel Kampanyalar

Öncelikle hizmetlerimiz için sizlerden servis bedeli almıyoruz. Yani servis bedeli alınmadan arıza tespiti yapıyoruz. Bu kampanyamızın içeriği önceden bizlerden servis alan tüketicilerimiz için geçerlidir. Yani bizlerden yardım aldıktan sonra 3 yıl içerisinde yine karşılaşılan kombi sorunlarında sizlerden ek bir servis bedeli almadan arıza tespiti yapıyoruz. Bu arıza tespiti için ücret alınmıyor. Bunun yanı sıra sizlere özel sunulan bir diğer önemli kampanyamız aynı gün sunulan servis hizmetleridir. Genelde yoğunluk sebebi ile kullanıcılar aynı gün içerisinde kombi servis hizmeti alamaz. Hizmetler bir gün sonrasına ya da birkaç gün sonrasına atılır. Bizler de bunun bilincinde olarak sizlere aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sunuyoruz ve aramalarınızdan sonra 6 saat içerisinde de adresinizde yer alıyoruz. Buna ek olarak sunulan en özel kampanyalar herkese mecbur tutulan Baymak kombi bakımı ile alakalı olmaktadır. Her bir kullanıcının Baymak kombi bakımlarını yaptıramadığını düşünen firmamız bakımları sunulan bir kampanya gereği daha düşük fiyata getirirken sunulan 2 kampanya gereği ücretsiz olarak yapılmaktadır. Mesela gaz alarm cihazını kullanmak isteyen tüketicilerimize kombi bakımı (100 tl değerinde) ücretsiz olarak yapılıyor. Bunun yanı sıra kaloriferlerini temizletmek isteyen tüketicilerimize kombi bakımı (yine 100 tl değerinde olan) ücretsiz şekilde yapılıyor. Bu kampanyalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Buna ek olarak eğer binanızda sizin dışında kombi bakımı yaptırmak isteyen tanıdık akraba ya da komşularınız varsa birden fazla kombi bakımı yapıldığında %40 a kadar ulaşan indirimler yine bizlerden kullanıcılarımıza hediye… Baymak klima soğutmuyor, ısıtmıyor, su damlatıyor gibi sorunlarınız da www.baymakservisi.net hizmetinizde.

Bu özel kampanyalardan yararlanmak isterseniz, ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz ya da uzman ekibimizden kombinizdeki bir sorun hakkında bilgi ya da yardım almak isterseniz 444 18 37 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons